Будь-які декоративні вироби з пінопласту тим і відрізняються, що у них немає ніяких суттєвих обмежень. Ви можете вигадати будь-яку ідею, у DECOletters замовити об’ємні букви з пінопласту і реалізувати все, що задумали. Кольори, форми, розміри, об’єм – усе це можна варіювати так, як вам це необхідно.

Літери з пінопласту: застосування

Можна навести безліч прикладів, для чого виготовляють об’ємні букви на замовлення. Їх застосовують у комерційних цілях і приватно. Ось лише декілька напрямів, як можна використовувати літери з пінопласту:

  • декоративні вироби з пінопласту для прикрашення крамниць;
  • оформлення виставкових стендів;
  • пінопластові букви на весілля Рівне;
  • об’ємні букви з пінопласту для виготовлення реклами;
  • цифри з пінопласту для оформлення ювілеїв;
  • букви для фотосесії.

Взагалі, причин може бути значно більше, особливо, враховуючи той факт, що виготовлення букв з пінопласту є абсолютно дешевим, у порівнянні з іншими матеріалами. Тим паче, ви ніскільки не обмежені у виборі товщини або довжини пінопластових букв. Ви можете купити букви з пінопласту у Рівне зовсім маленькі для невеличкої таблички й замовити об’ємні букви заввишки понад один метр, щоб зробити з них оригінальну вивіску, яка буде приваблювати покупців здалеку.

Подібної гнучкості складно досягти при роботі з іншими матеріалами, що завжди мають певні обмеження у виготовленні або застосуванні. Додайте простоту монтажу фігур з пінопласту – за допомогою скотчу або клею, жодних складних конструкцій, рам, каркасів або чогось подібного. Все надзвичайно просто й доступно, ніяких проблем не виникає. У випадку пошкодження окремих елементів, букв або цифр з пінопласту, певні деталі завжди можна швидко замінити.