Тільки макет декору з пінопласту або напису, якій ви хочете створити. Немає макета? Доручіть цю роботу нашому дизайнеру, і він все зробить за вас. Наші можливості обмежує тільки ваша фантазія. Виготовлення об’ємних букв з пінопласту в Рівне доступно за ціною і термінами виконання. Залежно від призначення та місця використання застосовують різні способи фінішної обробки: фарбування, обклеювання папером або ПВХ-плівкою, обтягування тканиною. Строки виконання замовлення складають, як правило, від 2 днів.

Переваги використання букв з пінопласту

Головна перевага букв з пінопласту – ціна виробництва. Матеріал коштує недорого, піддається швидкій обробці за допомоги термоплоттера, чиї розігріті струни легко справляються з найскладнішим замовленням. Ціна літер з пінопласту може відрізнятися через різну вартість фінішного покриття, але в будь-якому випадку такі вироби з пінопласту обійдуться дешевше тих, що вироблені з інших матеріалів.

Додаткові переваги й в самому пінополістиролі, який має невелику вагу, що дозволяє справлятися навіть з досить масштабними за геометричними розмірами проектами. Декоративні вироби з пінопласту просто і швидко монтуються, допускаючи поділ єдиної конструкції на окремі елементи, легко з’єднуються на місці встановлення.

Більш того, купити букви з пінопласту Рівне варто ще й тому, що вони оригінально виглядають в інтер’єрі й на відкритому повітрі, характеризуються високою вологостійкістю та відсутністю тенденції до деформації. Невеликі розломи або нерівності, що виникли в ході експлуатації, усуваються за допомогою клею й шпаклівки.

Де використовуються великі літери з пінопласту

Завдяки численним перевагам, охочих замовити букви з пінопласту з кожним роком стає все більше. Ви здивуєтеся, як багато існує способів і місць використання красивих і великих букв, з яких складають рекламні слогани, весільні привітання, антураж для фотографування.

  • Букви з пінопласту на весілля.
  • Обладнання дитячих майданчиків
  • Фігури з пінопласту.
  • Реклама у вигляді об’ємних букв з пінопласту.
  • Букви для фотосесії Рівне з оригінальним оформленням.

Пластичність пінополістиролу дозволяє реалізовувати абсолютно фантастичні проекти, які вражають своїми формами, текстурою та кольором навіть бувалих рекламників та event-менеджерів.