Раді представити вам новинку в нашому асортименті виготовлення об’ємних букв у Рівне, яка стрімко набирає популярність по всьому світу – хештеги з пінопласту. Навряд чи сьогодні, в епоху соціальних мереж знайдеться людина, не знайома з поняттям «хештег». Можливо, запитаєте ви, при чому ж тут пінопласт, і для чого потрібні пінопластові хештеги?

Ідея абсолютно проста й прекрасна у виконанні. Наприклад, у вас весілля. Гості роблять чудові фотографії свята і викладають їх в Інстаграм. Щоб знімки не загубилися в потоці новин, досить буде встановити на видному місці об’ємний хештег або інший декор з пінопласту й забезпечити його короткою інструкцією до застосування.

Так гості дізнаються, що фото зі свята потрібно супроводити підписом, наприклад, #весілляумалинівці, не кажучи вже про те, що ексклюзивний хештег, ініціали на свадьбу стануть незвичайними елементами весільного декору з пінопласту, і на їх тлі буде зображено не один радісний момент!

Для корпоративного заходу хештег у вигляді об’ємних букв з пінопласту також незамінний, і все з тієї ж причини – це дуже стильно й функціонально. Прес-волли не те що б не в моді, але досить застаріли. До того ж хештеги, як і будь-які фігури з пінопласту, мобільні, і можуть перебувати в центрі уваги скрізь – достатньо лише взяти їх в руки й просто перенести!

Замовити букви з пінопласту у Рівне для хештегу

На нашому сайті ви зможете замовити хештег, інші вироби з пінопласту для будь-якого заходу. А, може, й для прикраси інтер’єру вашого закладу? Щоб відвідувачі знали, що у вас є власний індивідуальний хештег для соціальних мереж, під яким гості зможуть поділитися цікавими фото з відпочинку, проведеному у чудовому місці.

Купити букви з пінопласту або готовий хештег легко – просто напишіть нам ваші побажання, і дизайнери DECOletters миттєво приступлять до створення вашого унікального об’ємного хештегу!