Одним з найпопулярніших дизайнерських трендів сьогодні стали об’ємні букви з пінопласту, фігури, написи. Завдяки великому вибору варіантів, можна створити унікальне декорування букв, яке підкреслить індивідуальність ресторану, бару чи кафе, або особливість вашого свята. Такий декор з пінопласту гарантовано приверне загальну увагу.

Декоративні вироби з пінопласту зможуть привнести нотки креативу й свіжості в інтер’єр будь-якого приміщення. При виборі таких аксесуарів важливо правильно підібрати шрифт, колір, розмір пінопластових літер – вони можуть бути великими й маленькими, плоскими й об’ємними. Варіантів матеріалів для виготовлення подібного декору багато, але найпопулярніший – це пінопласт. Довговічний, сучасний і якісний матеріал.

Об’ємні букви: ціна

У нас власне виробництво об’ємних букв у Рівне, вигідні ціни, склад матеріалів, гнучка система знижок для гуртових замовлень. Наші дизайнери із задоволенням допоможуть вам у виборі й створенні нестандартних написів, будь-яких фігур з пінопласту.

Щоб слова з пінопласту впевнено стояли на будь-якій поверхні, рекомендуємо виготовити під них підставки, це буде орієнтовно + 30% до ціни. Вартість виготовлення слів з пінопласту зі складних шрифтів збільшується на 15-30%.

Навіщо вам можуть знадобитися декоративні вироби з пінопласту

Під об’ємні букви у приміщенні сміливо можна виділити цілу стіну. Їх можна комбінувати з фотографіями в рамочках, створюючи модні дизайнерські рішення. Завдяки оригінальним літерам, словам з пінопласту простір вашого закладу буде виглядати яскраво й оригінально.

 

Замовити букви з пінопласту у Рівне й слова можна для внутрішнього оздоблення й зовнішніх вивісок. Які бувають випадки?

  • оригінальна фотосесія;
  • красиве весілля;
  • декорування будинку та офісу;
  • виготовлення фасадних та інтер’єрних логотипів з великих букв з пінопласту.

І для будь-яких інших потреб.

Більше цікавих фотографій в Галереї Робіт!