Важливий момент. Виробники обов’язково запитують, як ви будете використовувати готові об’ємні букви з пінопласту Рівне. Якщо слова з пінопласту позначатимуть назву заходу, хештег, імена молодят і будуть висіти, їх можна зробити середньої товщини. Габарити таких літер з пінополістиролу буде видно добре, але самостійно стояти напис не зможе. Він кріпиться до стіни, щільного банера, ширми, предметів меблів.

Об’ємні букви з пінопласту: ціна залежить від призначення

Інший випадок – це слова з пінопласту у Рівне, наприклад, на промоакції чи презентації, які мають стояти на столі або сцені, у фотозоні, вітрині. Зрозуміло, що букви з пінопласту заввишки 1 метр самостійно не будуть стояти, якщо їх товщина лише 5 см.

Метрові цифри з пінопласту або літери зможуть стояти при товщині не менше 20 см. Для впевненості в нижній частині виробу можна вставити обважнювачі. Для порівняння: якщо букви з пінопласту купити товщиною 10 см, ціна буде досить помірною. При товщині букв 20 см, вартість зростає приблизно вдвічі. При товщині літер з пінопласту 30 см – у 2,2 раза.

Декоративні вироби з пінопласту: для вулиці або приміщення

Якщо ви хочете, щоб декор з пінопласту використовувався на відкритому повітрі, витримував перепади температури й рясні опади, необхідно нанести шар захисного покриття. Рідкий мармур – це антивандальне покриття. Фігура з пінопласту стає у 3 рази важче вирізаної форми, тому так покривають тільки підлогові букви й цифри з пінопласту. Використовувати їх для вивіски не варто.

Природно, збільшуються й терміни виготовлення об’ємних букв Рівне для виконання певних робіт: ґрунтування/сушка, фарбування/сушка, захисне покриття/сушка. Для порівняння: пофарбована літера коштує вдвічі більше, ніж біла. Фарбування фігури з пінопласту рідким мармуром обійдеться втричі більше.