Літери з пінопласту користується популярністю через можливість широкого застосування і реальну доступність у ціновому плані. Вивіски, стенди й вітрини, реклама інтер’єрного типу й зовнішнього – це лише неповний перелік можливих рішень.

Переваги застосування

Великим плюсом використання букв з пінопласту є їх чудові властивості: морозостійкість, стійкість до сонячних променів, несхильність до корозії чи утворення плісняви, грибків або інших змін.

Привабливий зовнішній вигляд і прийнятна ціна виробів з пінопласту роблять їх затребуваними, на відміну від цифр і букв, у виготовленні яких застосовується інший матеріал.

До того ж, цей матеріал дуже податливий і може застосовується для виготовлення літер з пінопласту навіть найскладнішого дизайну, найрізноманітніших фігур і декорацій. Це ще один доказ доцільності використання пінополістиролу.

Виготовлення пінопластових букв

Раніше процес виготовлення літер і цифр з пінопласту був ручним, але це давно пішло в минуле. Всі вироби з пінополістиролу вирізаються за допомогою спеціального обладнання. Інструментом слугує нагріта ніхромова нитка. Виконання автоматичне, без додаткового ручного оброблення.

Завдяки фігурному різанню пінопласту гарячою струною вироби виходять просто ідеальними, гладенькими й точними. Для більшої привабливості після вирізання проводять фарбування пінопластових букв. Перевага надається водорозчинним фарбам. Нітроемаль під забороною, адже вона призводить до руйнування поверхні виробів з пінопласту.

При замовленні цифр, об’ємних букв, декоративних виробів з пінопласту, ви безпосередньо спілкуєтеся з дизайнерами, які досконало знають свою справу. З їх допомогою ваші логотипи, муляжі, фігури з пінопласту виглядатимуть  ще оригінальніше.

На нашому сайті DECOletters ви можете зробити замовлення букв з пінопласту будь-якої конфігурації. Висока якість і доступна ціна виробів з пінопласту гарантуються!