З мінімальними витратами часу й коштів об’ємні букви з пінопласту чудово прикрасять приміщення як всередині, так і зовні. При створенні різноманітних написів поки немає способу кращого, ніж застосування об’ємних букв. До плоских зображень вже всі звикли, та й вони не так помітні, а якісна картинка у форматі 3D на вигляд виявляється дуже солідною.

Вартість пінопласту не висока. Важливо лише його якісно обробити для досягнення відмінного результату – це те чим займається DECOletters!

Замовити літери з пінопласту, цифри, фігури й будь-які вироби з пінопласту можна у нас за цілком прийнятними цінами.

В яких випадках краще використовувати букви з пінопласту

Більшість рекламних конструкцій виготовляють із пластику (ПВХ або оргскло), проте не завжди потрібна висока міцність виробів і часом трапляється, що не всякий виріб можна склеїти зі смужок пластику. І тут приходить на допомогу пінопласт.

  • Вартість сировини невисока навіть при використанні вельми щільних його сортів для виготовлення різноманітного декору з пінопласту.
  • Зовнішня реклама у вигляді букв і фігур з пінопласту може витримати тривалий термін експлуатації, оскільки покриття стійке до різноманітних погодних впливів.
  • Літерам з пінопласту можна надати будь-яку форму.
  • На різні поверхні фігури з пінопласту легко закріпити з використанням двосторонньої клейкої стрічки.
  • Матеріал дуже легкий, і при установці великих об’ємних букв з пінопласту не виникне додаткового навантаження на конструкції будівлі або інші споруди.

А ще ми робимо з пінопласту ексклюзивні логотипи компаній в офіс, виконуємо фігурну різку пінопласту, цікаві муляжі. Ви можете оригінально прикрасити ваше свято, будь-які урочистості й замовити в DECOletters цифри на день народження з пінопласту або об’ємні букви на весілля.