Технологія виготовлення декоративних виробів з пінопласту проста й не займає багато часу. Тому ви можете дуже швидко отримати ваше замовлення на фігурну різку пінопласту за будь-якою тематикою. На пінополістирол (пінопласт) наносять певний контур і вирізають бажані букви з пінопласту, які потім додатково декорують.

Будь-які вироби з пінопласту, виконані в особливому стилі на замовлення, стануть відмінним доповненням до будь-якого свята – весілля, дня народження, або оформлення інтер’єру – вітрини магазинів, вивісок. Ще на стадії фігурної різки пінопласту можна створити незабутнє творіння, виконавши напис в’яззю.

  • Легкість

Будь-яку фігуру з пінопласту не складе труднощів підняти йдитині! Зважте на те, що інколи об’ємні букви з пінопласту доводиться розміщувати на значній висоті!

  • Зручність

Букви, написи, слова з пінопласту не складні у виробництві, ваше замовлення не доведеться чекати довго.

  • Універсальність

Вироби з пінопласту є чудовим рішенням для оформлення безлічі заходів, для декору й різноманітних фотосесій.

  • Розмір

Написи й слова з пінопласту можуть бути розміром з долоньку, а можуть бути й навіть у повний людський зріст!

  • Оформлення

Ваші літери з пінопласту можуть бути будь-яких кольорів і оформлення. Варто тільки проявити фантазію!

  • Точністьувиконанні

Об’ємні букви на замовлення виглядатимуть точно так, як на папері або ескізі.

  • Вартість

На відміну від інших матеріалів, що використовуються для декору, пінопласт досить недорогий. Тому й остаточна ціна виробів з пінопласту є абсолютно доступною.

Як ви розумієте, букви з пінопласту стануть оригінальним доповненням до різних заходів. Це саме той випадок, коли творіння мистецтва можна й навіть потрібно чіпати! А можна навіть і підкинути – що дуже подобається аудиторії. Тож не відмовляйте собі у цьому задоволенні!