Сьогодні з пінопласту можна зробити безліч прикрас, які чудово впишуться у будь-який інтер’єр. Декор з пінопласту – найкраще рішення для прикраси свята або приміщення.

Пінопласт – податливий матеріал, його легко обробити як на спеціальних верстатах, так і вручну. Завдяки цьому існує безліч оригінальних рішень виробів з пінопласту, форма й розміри декору можуть бути найрізноманітнішими. Крім того, пінопластові літери й фігури завжди можна пофарбувати у різні кольори.

Для декору приміщень

Промислове виробництво різноманітних елементів і декору з пінопласту вже давно увійшло в наше життя. Загально відомі колони й пілястри з пінопласту, віконні наличники й підвіконня, арки й балюстради, капітелі й фільонки, кронштейни й різьблені карнизи з пінопласту.

За допомогою оформлення з пінопласту, декор для приміщень став більш дешевим і доступним. Не кожен може замовити мармурову колону додому, а ось пінопластову запросто! При цьому зовнішня сторона питання ніяк не постраждає! Будь-який виріб з пінопласту із вашої фантазії доступний на замовлення.

Підказуємо нестандартні ідеї декору з пінопласту для оформлення заходів:

  • монограми з пінопласту
  • будь-які написи
  • логотипи та символи компанії
  • муляжі, макети й фігури з пінопласту різних розмірів
  • пазли.

Ви можете замовити цифри з пінопласту на день народження, унікальний декор на весілля. Крім величезних букв з пінопласту імен нареченого і нареченої, різьблених монограм з пінопласту, можна також замовити муляжі, скульптури, фігури з пінопласту, аби надати вашому заходу витонченості. Красиві фотографії забезпечені!

Декор з пінопласту на корпоратив також може бути різноманітним: пазл з логотипом компанії, який потрібно зібрати якнайшвидше, великі символи компанії для фотографій. Можна прикрасити приміщення, де проходить корпоратив або презентація, об’ємними буквами з пінопласту, фігурами, муляжами.

Все обмежується лише Вашою фантазією!