Фігурна різка з пінопласту – це мистецтво, доступне для оформлення чудового інтер’єру.

Як це робиться?

Сучасні технології дозволяють втілити будь-яку ідею в життя. Так і з фігурами з пінопласту: їх легко вирізати й оформити в те, що народилося у вашій фантазії. Спочатку створюється модель, по якій з пінополістиролу  вирізають готовий виріб. Далі фарбують і просто виконують монтаж!

Які можна зробити фігури з пінопласту?

Все обмежується тільки вашою фантазією й рамками заходу, для якого виготовляються фігури. Об’ємні фігури з пінопласту – це вивіска з логотипом вашої компанії, різноманітні муляжі з пінопласту – частина інтер’єру або звичайні фрукти на тарілці, різноманітні смайлики, символи й знаки вашої компанії.

Де можна використовувати пінопластові 3D фігури

  • Виставка

На будь-якій виставці важливо привернути увагу вашого потенційного покупця, а це можна зробити за допомогою візуалізації логотипу компанії у вигляді незвичайних об’ємних букв з пінопласту або символу, з яким можна сфотографуватися.

  • Особисте свято

Для дитячих свят можна виготовити фігури з пінопласту мультиплікаційних героїв, муляжі іграшкових будиночків для фотографій. Чудово виглядають цифри з пінопласту на день народження, оригінальна символіка на весілля.

  • Реклама

Щоб зробити вашу компанію впізнаваною для аудиторії, можна виготовити об’ємний логотип-фігуру з пінопласту з покажчиком розташування, або символ, який буде рекламувати ваш заклад на вулиці. Це можуть бути, наприклад, флакон із парфумами, черевики, величезний цвях, будь-який виріб з пінопласту – в залежності від профілю вашого бізнесу.

  • Декор інтер’єру

Для створення затишку у вашій домівці не обов’язково купувати дорогий декор, можна обійтися 3D фігурами з пінопласту.

  • Фігурий муляжі для фотосесій

Аби сфотографуватися біля гранітного каміна, не обов’язково купувати його в фотостудію. Можна замовити декор з пінопласту, який відмінно виглядатиме на фотографіях.

Ексклюзивні 3D фігури з пінопласту – це модно, стильно й вельми помітно!