16Про те, як зробити так, щоб рекламна вивіска впадала в очі й запам’ятовувалася, мудрує не одне покоління бізнесменів. Сьогодні на службі у реклами – об’ємні букви з пінопласту.

Зі скла й пластика дуже складно робити об’ємні букви, це займає багато часу й вимагає значних грошових вкладень. А фігурне різання пінопласту – досить нескладний і швидкий процес, який дозволяє отримувати цікаві аксесуари для різних заходів, для магазинів, які бажають прикрасити свою торговельну діяльність, а також для невеличких наметів, що знаходяться на вулиці й бажають залучити до себе якомога більше уваги перехожих.

Якщо перед вами стоїть непросте завдання з оформлення презентації, акції, спорудження якихось невеликих об’єктів, які знадобляться вам на час проведення заходу, відмінним рішенням можуть стати різноманітні вироби з пінопласту.

Написи, цифри, об’ємні літери з пінопласту можна пофарбувати в цікаві кольори, прикрасити ліхтариками, прикріпити до них різні аксесуари. Ваша фантазія нічим не обмежується! Не варто хвилюватися, якщо вам необхідно замовити об’ємні букви для оформлення великих розмірів, адже пінопласт ріжеться практично у будь-якому форматі: починаючи від маленького сердечка на долоні й закінчуючи кількаметровими стелами.

Замовити об’ємні букви з пінопласту для оформлення

Слова з пінопласту виглядають дуже оригінально, і ніхто з ваших відвідувачів не здогадається, що це дешевий матеріал. А якщо плануєте встановити рекламу на бордах міста, можна надати їй обсягу, прикріпивши яскраві вироби з пінопласту. Така реклама обов’язково приверне увагу перехожих!

Фігурні вироби з пінопласту

Фігурні вироби з пінопласту – це чудовий анонс розпродажу! Можна прикрасити вітрину красивою й об’ємною атрибутикою з написом, а можна просто прикріпити її в якомусь місці магазину. Це вже як вирішить ваша фантазія – хоч до стелі прив’язати декор з пінопласту за допомогою міцної й прозорої мотузки.

Фігурні пінопластові вироби чудово поєднуються з манекенами, якщо ваш магазин пропонує одяг, прикраси або аксесуари. Втім, ви напевно, й самі бачили не раз у брендових магазинах манекени, біля яких безліч різних фігур, на кшталт зірок. Можливо, дещо з успішних ідей варто запозичити й додати до них власну родзинку?