Пінопласт – відмінний матеріал для інтер’єру приміщень, він недорогий, досить довговічний і добре піддається обробці. Не думайте, що декор букв з пінопласту обов’язково має бути примітивним. Сьогодні з пінопласту можна зробити безліч прикрас, які пасуватимуть як для оригінального оформлення квартири, так і для важливої події вашого життя, наприклад, виготовлення об’ємних букв на весілля.

Що ми можемо вам запропонувати

·  об’ємні букви з пінопласту

  • слова з пінопласту
  • хештеги з пінопласту
  • написи й фігури з пінопласту.

Де використовуються пінопластові букви 3D

Букви з пінопласту добре підходять для оформлення інтер’єру: на стіні можна скласти різним шрифтом ім’я господаря кімнати, назву закладу, написати все, що завгодно. Букви й цифри з пінопласту урізноманітнять ігри з дітьми у дитячих закладах: можна попросити дитину скласти слово, а можна вчити іноземну мову в ігровій формі.

Великі літери з пінопласту для фотосесій на весіллях та інших заходах – ексклюзивний атрибут інтер’єру. Можна зробити й монограму або ініціали на весілля з пінопласту у будь-якому стилі й кольорах.

Один з найпопулярніших виробів з пінопласту – це хештеги. Такий хештег може слугувати для просування вашої компанії або закладу у соціальних мережах. Аудиторія, яка звикла до хештегів, дуже любить фотографуватися з ними. І відразу зрозуміло, який хештег потрібно поставити під фотографією.

Написи й декор з пінопласту можуть стати справжнім мистецтвом. На сьогодні букви з пінопласту – одне з популярних рішень завдяки різним варіантам оформлення й доступній ціні. Літери й фігури з пінопласту – це відмінний вибір як для рекламної кампанії, так і для свята.

Залишайте заявку й отримуйте безкоштовний розрахунок вартості літер з пінопласту!