Ми виготовляємо об’ємні букви з пінопласту. Вони з мінімальними витратами часу й коштів чудово прикрасять приміщення як всередині, так і зовні. При створенні написів поки немає способу кращого, ніж застосування об’ємних пінопластових букв. До плоских зображень вже давно всі звикли, й вони не так помітні, а якісна картинка у форматі 3D виглядає дуже солідно.

Замовити виготовлення об’ємних пінопластових букв можна в компанії DECOletters за доступними цінами.

В яких випадках краще використовувати букви з пінопласту

Більшість рекламних конструкцій виготовляють із пластику – ПВХ або оргскла, інколи із застосуванням металевого профілю. Проте не у кожному випадку потрібна надто висока міцність цих виробів, адже набагато важливіше частіше оновлювати вивіску. А часом трапляється, що не кожний виріб можна склеїти зі смужок пластику. І тут приходить на допомогу універсальний пінопласт!

  • Вартість виробів з пінопласту невисока навіть при використанні вельми щільних його сортів.
  • Зовнішня реклама у вигляді об’ємних пінопластових букв може витримати тривалий термін експлуатації, оскільки покриття стійке до різноманітних атмосферних впливів.
  • Великі літери з пінопласту можна зробити будь-якої форми для оформлення урочистостей, особистого свята, на день народження.
  • Декоративні вироби з пінопласту легко закріпити на різні поверхні з використанням двосторонньої клейкої стрічки.
  • Матеріал дуже легкий, і при установці великих об’ємних цифр і букв з пінопласту не виникне додаткового навантаження на конструкцію будівлі або інші підставки.
  • За допомогою фігурної порізки пінопласту можна виготовити чудові зображення тварин, квітів для установ, салонів, дитячих садочків, фотостудій.

Ціна букв і цифр з пінопласту не висока. Важливо лише якісно обробити пінополістирол для досягнення відмінного результату – це як раз те чим ми успішно займаємося!

А ще ми робимо ексклюзивні логотипи компаній в офіс, дивовижні муляжі й чудернацькі фігури з пінопласту.