Об’ємні літери та цифри з пінопласту – чудова можливість для створення яскравої, привабливої та ефективної зовнішньої реклами, фасадних вивісок, логотипів і назв, виставкового оформлення. Замовити виготовлення виробів з пінопласту з гарантовано високою якістю виконання можна в компанії DECOletters, яка успішно й впевнено працює на ринку вже декілька років.

Кожний елемент або фігура з пінопласту створюються з урахуванням узгодженого з клієнтом ескізу. Виробництво 3D букв з пінополістиролу на замовлення здійснюється з якісних матеріалів. Після моделювання декоративні вироби з пінопласту фарбують і закріплюють за допомогою двостороннього скотчу для оформлення інтер’єрів.

Об’ємні букви й цифри з пінопласту: ексклюзивне оформлення будь-яких заходів гарантовано!

Ціна букв з пінопласту є порівняно невисокою, а результат перевершує всі очікування клієнтів. Великі об’ємні фігури з пінопласту, виконані в різних стилях та будь-яких розмірів, можна використовувати для проведення найрізноманітніших заходів.

Кольорові букви з пінопласту на весілля, прикрашені оригінальними фігурками амурів, ексклюзивне оформлення величезними 3D цифрами з пінопласту на день народження або ювілей запам’ятаються назавжди, залишаться приємними спогадами на все життя. Взагалі, будь-яке свято, прикрашене декором з пінопласту, виглядатиме зовсім інакше: веселий корпоратив чи солідний бенкет, парубоча вечірка або спортивні змагання.

Також купити ростові пінопластові фігурки можна для проведення тематичних фотосесій. Використання різноманітних муляжів з пінопласту на промоакціях або інших рекламних заходах, безперечно, надасть вам чудову можливість відірватися від конкурентів на багато кроків вперед.

У разі виникнення будь-яких питань стосовно ціни пінопластових літер, виготовлення складного декору з пінопласту, фігур та муляжів, отримати відповіді завжди можна у наших менеджерів.