Компанія «DECOletters» пропонує послуги з виробництва різних виробів з пінопласту. Муляжі продуктів, об’ємні букви з пінопласту, ростові фігури, елементи оформлення інтер’єру офісу, написи й логотипи з пінопласту, декорації для заходів – ми втілимо в життя будь-які ваші ідеї.

Подібні вироби часто необхідні для оформлення торгових майданчиків, офісів, кафе, ресторанів, барів, клубів, виставок. Об’ємні букви з пінопласту стануть недорогим, яскравим і незабутнім способом поширення інформації.  Швидко й професійно наші фахівці виготовлять будь-який декор з пінопласту за індивідуальними проектами, ескізами або кресленнями або ж за готовим шаблоном.

Працюємо на сучасному високоточному обладнанні, яке дозволяє виготовляти пінопластову продукцію будь-яких форм з точним повторенням ліній, заданих дизайнером. Замовлення складних моделей і фігур з пінопласту виконаємо за максимально короткі терміни, використовуючи найсучасніші технології фігурного різання пінопласту.

Розміри виробів без склейки можуть бути від декількох сантиметрів до декількох метрів. Якщо ж допускається склеювання, декоративні вироби з пінопласту можуть сягати будь-яких розмірів, обмежених лише вашою фантазією.

При необхідності виконуємо фарбування у будь-який колір, що, безсумнівно, приверне увагу кожного перехожого. Нанесення захисного акрилового покриття вбереже вашу об’ємну рекламу від різних природних примх, зробить її більш довговічною і міцною. А спеціальне підсвічування допоможе зробити об’ємні букви з пінопласту ще привабливішими й помітнішими.

Звертаючись у «DECOletters», ви робите правильний вибір, тому що:

  • знаємо, як дорого коштує ваш час, тому працюємо оперативно;
  • виготовляємо букви з пінопласту за помірними цінами;
  • пропонуємо справді ефективні рішення – унікальні, яскраві й такі, що запам’ятовуються;
  • ви можете замовити будь-які вироби з пінопласту для декору фото сесії, святкування дня народження, весілля, інших подій і урочистостей;
  • створюємо не просто об’ємні літери з пінопласту, а твори мистецтва.