Букви з пінопласту є практичним, доступним за ціною рішенням для виготовлення вивісок, стендів, вітрин будь-яких розмірів. Дуже часто об’ємні літери з пінопласту застосовуються в інтер’єрній рекламі, цілком прийнятні й для зовнішньої. Таку рекламу здатний витримати будь-який бюджет, а мінімальна вага дозволяє без особливих зусиль транспортувати букви з пінопласту й піднімати їх практично на будь-яку висоту.

Якісні 3d вироби з пінопласту ми виробляємо з ретельним опрацюванням кожного завдання. Найчастіше в рекламі використовуємо пінополіуретан або екструзійний пінополістирол. Виготовлення об’ємних фігур з пінопласту здійснюємо на обладнанні під управлінням комп’ютера й спеціалізованого програмного забезпечення.

Для фігурної різки пінопласту, як робочий інструмент, використовується нагріта ніхромова нитка, що дозволяє забезпечити:

  • відмінну якість
  • високу швидкість виконання робіт
  • мінімальні витрати для наших замовників.

Готові букви з пінопласту зазвичай фарбують. Як правило, для фарбування пінопластових виробів використовуються водорозчинні фарби. Нітроемалі для цих цілей застосовувати не можна, оскільки вони руйнують поверхню виробів з пінопласту.

Завдяки дуже невеликій вазі, літери з пінопласту витримують будь-які тендітні поверхні, навіть скло. Завдяки цьому у дизайнера з реклами з’являється можливість для втілення найсміливіших задумів. Важливо й те, що букви з пінопласту не псуються від великих морозів і сонячних променів, не схильні до будь-яких хімічних перетворень.

Об’ємний декор з пінопласту виглядає чудово, за ціною в рази дешевший, ніж букви з інших матеріалів. Популярності пінопласту, як матеріалу для виготовлення букв, сприяє й те, що літери з пінопласту виготовляються без жодних складнощів.

Основа успішного бізнесу – ефективна рекламна компанія, а перша ознака надійності й стабільності фірми – стильна і приваблива вивіска. Якщо ви дбаєте про репутацію свого підприємства, то вам не обійтися без допомоги компанії DECOletters – виготовлення ексклюзивних об’ємних букв з пінопласту.