DECOletters пропонує виготовити муляжі, фігури з пінопласту з використанням можливостей нашої профільної майстерні. Неповторний декор з пінопласту найбільш цікавий з точки зору дизайнерського підходу до оформлення торгової площі, будь-яких заходів, адже обмежень у зовнішньому вигляді й технічних питаннях немає.

Муляжі з пінопласту

  • Фігури з пінопласту на замовлення, об’ємні букви на свадьбу будуть коштувати не дорого. Можливості таких виробів переоцінити неможливо, вони дійсно гарні!
  • Вироби з пінопласту легкі, добре піддаються обробці й монтажу.
  • Можна імітувати деякі види поверхонь за допомогою різноманітних фарб, наприклад – авто, стіни, фігури людей і тварин, багато іншого.

Декорації з пінопласту

За допомогою нестандартного декору з пінопласту можна провести відмінну рекламну кампанію, прикрасити торговий зал або свято. Ці та інші можливості реалізуються швидко й без зайвих витрат.

Рекламні конструкціїї з пінопласту

Яскраво оформлені вітрини з пінопласту чудово привертають увагу відвідувачів, сприяють підвищенню настрою, що в свою чергу збільшує ймовірність здійснення покупки. Інформація про проведення акцій і якість товарів знаходиться буквально перед очима. Потенційним покупцям нічого не залишається як отримати задоволення від покупки! Важливо, що при оформленні вітрин можливо оперативно оновлювати інформацію – різноманітні вироби з пінопласту у цьому дуже добре допомагають.

Логотипи з пінопласту

На безликі сірі стіни офісу можна прикріпити логотип з пінопласту. І це не тільки залучатиме потенційних клієнтів, а й підвищить статус компанії в очах оточення. Жодних труднощів не складе прикріпити об’ємні букви з пінопласту на двосторонню клейку стрічку.

Декор, цифри, об’ємні букви з пінопласту застосовуються

  • Для оформлення торгових залів. Декор з пінопласту привертає увагу відвідувачів швидше, ніж звичайні написи. Це зручно й вигідно при проведенні різноманітних акцій.
  • Для реклами власної продукції.
  • Вироби з пінопласту прикрасять будь-які заходи. Відмінний настрій і чудові фото забезпечені!