Пінопласт – дуже легкий, довговічний і дешевий матеріал. Зазвичай його використовують для декорування місць, де відбуваються святкування, ювілеї. Цифри з пінопласту на день народження прикрасять інтер’єр і будуть нагадувати пам’ятними фото про чудове свято довгий час. З радістю виготовимо вам в найкоротші терміни унікальні фігури з пінопласту і, якщо потрібно, зробимо фарбування та доставлення.

Ми приймаємо замовлення на роботу будь-якої складності, незалежно від того, чи плануєте ви декорувати пінопластовими буквами весілля, дитяче свято, чи театральну сцену або торговий зал. Досвідчені професіонали нашої компанії вміють створювати красиві об’ємні фігури з пінопласту, які виглядають просто феєрично!

Унікальні властивості виробів з пінопласту

Пінопласт широко використовується в промисловості та дизайні. Їм оформляють стенди й декорують фасади, застосовують у рекламі. Матеріал не боїться зовнішніх впливів: вологості й механічних пошкоджень, перепадів температур і прямих сонячних променів. Але навіть, якщо якимось чином вийде пошкодити букви або цифри з пінопласту, на ремонт знадобиться не більше пари хвилин.

Колір і фактура декоративних виробів з пінопласту можуть імітувати будь-який інший матеріал: дерево, сталь, золото, срібло, бронзу, шовк. Ми домагаємося потрібного ефекту за допомогою фарбування – пінополістиролу можна надати найрізноманітнішого вигляду й відтінку на ваш розсуд.

Ціна виробів з пінопласту

Секрет у тому, що пінополістирол легко піддається обробці, тому ціна виробів з пінопласту не висока, а експлуатаційні якості, навпаки, вище усіляких похвал. Ціна на вироби з пінопласту розраховується індивідуально, виходячи з обсягу робіт і терміновості. Одна з переваг матеріалу в тому, що він не вимагає довгої обробки, й для виконання навіть великого замовлення достатньо кількох робочих днів. Але за необхідності ми завжди готові форсувати роботу, виконавши її у найкоротші терміни.