Декорації та вироби з пінопласту чудово доповнять будь-які урочистості й свята. Це можуть бути фігури, всілякі візерунки або оригінальні написи, великі об’ємні букви з пінопласту. Завдяки використанню пінопластового декору, вдається з успіхом реалізувати абсолютно будь-яку творчу ідею.
DECOletters пропонує вам вже готові ескізи, ви можете букви з пінопласту купити на сайті, розглядаючи зразки наших оригінальних робіт. Так само можемо виготовити унікальні літери з пінопласту з урахуванням абсолютно всіх ваших побажань. Головна перевага у тому, що всі вироби з пінопласту дуже легкі: їх абсолютно просто кріпити й встановлювати, вони практичні й довговічні, а найголовніше – недорогі.
Декор з пінопласту може бути абсолютно будь-якого розміру й кольору. Наші декорації будуть доречні на кожній події – як на бізнесовій презентації, так і сімейній вечірці або дитячому святі.
Весільний декор з пінопласту
Об’ємні серця у 3D-форматі, великі букви з пінопласту, написи, весільні арки або ангели з пінопласту зможуть додати весіллю море урочистого настрою. А як же красиво вони виглядають на фото!

Декор з пінопласту на виписку із пологового будинку
Об’ємні букви на замовлення, фігурки й прикраси на машину у цей особливий день допоможуть вам створити власну історію щастя.

Новорічний декор з пінопласту
Сніжинки й об’ємні сніговики, ялинки та прикраси, цифри з пінопласту й символічні написи, олені й чарівні санчата – у чудові новорічні свята фантазія не обмежена!

Цифри з пінопласту на день народження, ювілей
Найпростіший спосіб оформлення подарунків – і це якнайкраще відповідає сучасним модним віянням декорування презентів!

Театральні декорації з пінопласту
Макети найрізноманітніших об’єктів – будинки, дерева, бутафорські меблі, навіть космічні кораблі, допомагають створити живий фон, додають театральному дійству характер безпосередньої реальності.

Логотипи, назви, літери з пінопласту
Ми з радістю зробимо прикраси з вашою символікою на вході у приміщення, це допоможе сформувати незабутній стиль, що дуже позитивно позначиться на стилі вашого бізнесу.