Наша компанія DECOletters пропонує скористатися послугами контурного або фігурного різання пінопласту за низькими цінами, виготовлення – у короткі терміни. Технологія порізки пінопласту відрізняється високою точністю, тому реальне втілення до останнього міліметра збігається з узгодженим макетом. Завдяки майстерному фарбуванню, об’ємні букви з пінопласту або вивіски візуально виглядатимуть так, що ніхто не зможе здогадатися, з якого матеріалу вони зроблені насправді.

Ви можете вибрати й замовити декоративні вироби з пінопласту, що найбільше вам до душі, будь-якої форми й розмірів – вигадкам та мріям немає межі. Можна замовити літери з пінопласту й написи заввишки, починаючи з декількох сантиметрів і до багатометрових габаритних конструкцій.

Об’ємні 3D букви з пінопласту

Об’ємні букви й слова з пінопласту застосовують скрізь: для рекламних вивісок на всіляких святах і заходах, при створенні написів на виставках. Завдяки об’єму, вони привабливі й виразні. Слова й літери з пінопласту стали популярними в тематичних фотосесіях. Не меншою популярністю користуються цифри з пінопласту, що означають дату дня народження або ювілею. А різноманітність шрифтів робить кожен напис унікальним.

Красиво оформити зал і придумати гарний декор з пінопласту на весілля, щоб це стало незабутньо не тільки для гостей, а й для молодят, хоче кожна пара закоханих. Окрасою кімнати нареченої стануть об’ємні букви з пінопласту для фотосесії.  На весіллі сучасно й модно виглядають весільні арки. Стильні колони з грецькими елементами підкреслюють унікальність саме вашого весілля. Об’ємні серця, написи й монограми для оформлення – всі ці елементи дуже просто зробити з пінопласту.

Яскравим акцентом дитячого свята стануть чудернацькі фігури з пінопласту, макети тварин, копії улюблених мультяшних персонажів. Фігурна порізка пінопласту надає можливість не обмежувати фантазію.