Колись давно, у часи дитинства наших бабусь і дідусів, надзвичайно оригінально й незвично виглядав саморобний декор з пінопласту. Перед новорічними святами звичайні гілочки дерев, бажано дуже розгалужені, змащували силікатним клеєм, а потім обтрушували пінопластовою крихтою — і креативна прикраса готова.

А сьогодні виготовлення різноманітних виробів з пінопласту поставлено на потік. Утеплення стін і підлоги, опалубка, теплоізоляція для труб з пінопласту застосовуються досить давно. Популярним стало оформлення будь-яких заходів, вивісок, рекламної продукції за допомогою різноманітного декору та об’ємних літер з пінопласту. Завдяки можливості фігурного різання пінопласту, можна вигадати безліч ідей його застосування.

  1. Якщо ви давно мрієте про чудесний камін у вашій квартирі або будинку, то камін у вигляді декору з пінопласту — як раз те, що потрібно. Декоративний фальш-камін чудово впорається з роллю унікальної прикраси, стане оригінальним і сміливим архітектурним рішенням для оформлення офісу, будинку чи іншого приміщення.
  2. Оригінальна фото-композиція «Сімейне дерево» з пам’ятними фотокартками з написами, буквами й цифрами з пінопласту може стати родзинкою будь-якого інтер’єру.
  3. Пінопластові термоконтейнери використовуються для звичайного транспортування, зберігання харчових продуктів, медичних препаратів, напоїв, косметики й багатьох інших предметів. Завдяки пом’якшувальним властивостям, у такому виробі з пінопласту будь-які товари всередині надійно захищені. Продукти можуть не менше дванадцяти годин без будь-якої шкоди зберігатися в такому пакуванні поза холодильника, а менш вимогливий товар ще довше.
  4. Крісло-мішок — геніальний задум італійських дизайнерів. Оригінальний виріб з пінопласту не має каркаса, наповнений гранулами пінополістиролу. Таке крісло має унікальну властивість приймати форму вашого тіла, створюючи небувалий комфорт і максимум зручності.
  5. Полістиролбетонні будівельні блоки, купольні будинки – це також «родичі» виробів з пінопласту. Такі конструкції міцні, легкі, дешеві, характеризуються зразковими технічними характеристиками.