Цифри й букви, слова й написи, різноманітні фігури з пінопласту можна побачити на будь-якому приватному, діловому та корпоративному заході:

  • ювілеї
  • весілля
  • дитячі свята й випускні вечори
  • корпоративи
  • виставки й презентації
  • покази мод
  • вечірки з приводу і без.

Це можуть бути об’ємні вивіски на стіні, окремі пінопластові букви для фотосесії, напрочуд легкі хештеги, 3D букви з пінопласту й цифри для оформлення солодкого столу, реквізит для проведення конкурсів Декор з пінопласту й оригінальні логотипи прикрашають вітрини, офісні приміщення, зали музеїв та шкільні коридори. Дешево, ефектно, довговічно. Що ще потрібно?

Визначаємо оптимальний розмір літер з пінопласту

Насправді розмір може бути будь-яким, але для замовників важлива ціна виробів з пінопласту, тому звернемо увагу на деякі деталі. Цифри й букви з пінопласту вирізаються зі стандартних блоків. Якщо для вас не принципово, якою буде пінопластова буква – 100 см або 110 см заввишки, потрібно вибирати перший варіант, оскільки заготовки мають розмір саме 1 метр.

Більші форми потрібно склеювати з частин, а це додаткові витрати. Інакше кажучи, якщо доклеювати 10 см, ціна ваших пінопластових букв вийде непропорційно дорожче за метровий виріб. Природно, якщо висота літер з пінопласту має бути заввишки 160, 200 см і більше, тут вже ніяк без склейки не обійтися.

Настінні або підлогові

Ще один важливий момент. Ми обов’язково запитуємо, як ви будете використовувати готові вироби з пінопласту. Якщо букви будуть розташовані на стіні, їх можна зробити середньої товщини. Об’єм літер з пінопласту буде видно добре, кріпляться вони до щільного банера, стіни, ширми, меблів.

Інший випадок – це пінопластові букви на замовлення або фігури, які мають стояти на столі, сцені, на підлозі, у вітрині. Зрозуміло, що буква розміром 1 метр завтовшки 5 см стояти не буде, зламається або впаде. Метрова пінопластова літера стоятиме при товщині не менш 20 см. Для впевненості в нижній частині виробу можна вставити обважнювачі.