Застосування написів та об’ємних букв з пінопласту

Декоративні написи й об’ємні букви з пінопласту сьогодні застосовуються досить широко. Зрозуміло, перш за все, це стосується всього, що пов’язано з зовнішньою рекламою. Такі декорації інколи незамінні для реклами торгових і офісних центрів, виставкових комплексів і розважальних закладів.

Об’ємні букви на весілля

Крім того, виготовлення об’ємних літер з пінопласту популярно й для весілля. Це така подія, де теплі слова й привітання завжди доречні. Тому існує цілий набір готових об’ємних написів: букви на весілля, букви для фотосесії з пінопласту, також символічні серця, фігури з пінопласту. Інтер’єрні декоративні слова, зроблені з легкого й міцного матеріалу, складають фрази, які звучать практично на кожному весіллі Love, «За здоров’я молодих!»

Зазвичай слова вітання вимовляє ведучий весілля й запрошені гості. Але, якщо весільні привітання виконані у вигляді об’ємних букв з пінопласту і можуть радувати присутніх протягом усього свята, то це додає у святкову атмосферу ще більше позитиву. Додайте до цього замовлення на виготовлення весільних декорацій, інших виробів з пінопласту – й отримаєте чудовий захід.

Декоративні слова й літери з пінопласту

Декоративні написи, слова, цифри з пінопласту – тенденція, популярність якої зростає з кожним роком. Вони допомагають зробити рекламу дохідливою, а будь-які урочистості – унікальними й незабутніми. Купити об’ємні букви з пінопласту – ціна таких аксесуарів доступна, і скласти з них потрібні фрази цілком по кишені будь-кому, хто бажає зробити своє свято яскравішим.

Перед тим, як замовити букви з пінопласту або декоративні слова, клієнт висловлює власні побажання щодо кольору й розміру букв, якості матеріалу. В обов’язковому порядку визначається шрифт літер з пінопласту, яким будуть зображені слова – він може бути як рукописним, так і друкованим. Також береться до уваги й товщина готових об’ємних букв, з яких буде компонуватися напис.

Пишіть, телефонуйте, порахуємо, підкажемо!