А ось і щось новеньке! Хто з нас не любить фотосесії, хто не хотів би назавжди втілити власне зображення в особливий день з іменним написом? Зараз це стало можливо й модно! Весільні декорації, декоративні каміни, все для фотосесії й букви на весілля з пінопласту, фігурні рамки, об’ємні літери з пінопласту, фігури й логотипи, оформлення святкового столу, чудові новорічні прикраси – і все, що вашій душі завгодно!

Чому слід замовити фігури з пінопласту саме у нас?

  • Виготовляємо букви з пінопласту на сучасному обладнанні.
  • Ми – виробники, а не посередники, а це значно економить ваш час і ваші гроші.
  • Готові виконати роботу за мінімальні терміни, які вигідні й зручні для наших клієнтів.
  • На всі вироби й об’ємні букви з пінопласту ціни пропонуємо найнижчі.

Коли з’явилася традиція використання пінопластових букв

Тенденція прикрашати свій будинок за допомогою символів зародилася не у нас. Ідея використовувати декоративні об’ємні слова й літери з пінопласту для інтер’єру вперше була реалізована в країнах Заходу. Тепер шану цій практичній і оригінальній моді віддали й наші фахівці з облаштування інтер’єру. Чому ж вироби з пінопласту набули такої широкої популярності? Спробуємо розібратися.

 

Таємниця цього виду декору з пінопласту полягає, звичайно ж, в його популярності. Інтер’єрні об’ємні написи можуть прикрасити будь-яке приміщення незалежно від того, в якому стилі воно оформлене. Більш того, на замовлення можна виконати виготовлення абсолютно будь-яких слів, букв з пінопласту і фразеологічних конструкцій. Цитати великих людей, жартівливі побажання, девізи й зізнання в любові – декоративні об’ємні слова й літери з пінопласту дозволяють швидко висловити те, що часом неможливо зробити засобами традиційної графіки.

Ідеальне рішення – виготовлення об’ємних букв з пінопласту на замовлення

Такий вид прикрашення може стати в пригоді не тільки для оформлення. Сьогодні об’ємні літери з пінопласту на замовлення можуть бути виготовлені не тільки для інтер’єру, а й для веселого і яскравого свята, весілля або ювілею, на якому безліч людей збирається гарненько повеселитися.