Вручну букви з пінопласту сьогодні практично ніде не роблять. Сучасні технології дозволяють виготовляти вироби з пінопласту інноваційними методами, завдяки чому вдається реалізувати найрізноманітніші проекти: слова з пінопласту, букви для фотосесії, цифри на день народження з пінопласту, букви на весілля.

Фігурна порізка пінопласту здійснюється на спеціальному обладнанні, у якому використовується як різальний інструмент нагріта ніхромова нитка. Виконується різання автоматично, додаткової обробки виготовлених пінопластових букв не потрібно. Гаряча струна ріже пінопласт дуже гладко, а точність роботи й дотримання заданої геометрії форм майже ідеальні.

Як замовити букви з пінопласту
Працювати з DECOletters приємно й легко. Ми цінуємо наших клієнтів і виготовляємо вироби з пінопласту за помірними цінами. Знаємо, як дорого коштує кожна втрачена година, тому працюємо оперативно. Розуміємо, якщо виготовимо для вас дійсно ефективну рекламну продукцію, це збільшить ваш прибуток. Оригінальним декором з пінопласту для особистого свята доставимо вам і вашим гостям приємні хвилини. А значить, ви звернетеся до нас ще раз, порадите наші вироби з пінопласту друзям і знайомим.
7 простих кроків співпраці з DECOletters
Дзвінок до нас.
Заміри й узгодження проекту виготовлення декору з пінопласту.
Розрахунок.
Виробництво пінопластових букв.
Доставлення замовлення.
Монтаж виробів з пінопласту.
Гарантія виконаних робіт.

При створенні написів поки немає більш зручного й недорого способу, ніж виготовлення написів, літер, цифр з пінопласту. До плоских зображень вже всі звикли, а об’ємні пінопластові букви виглядають дуже презентабельно. Важливо тільки розробити гарний дизайн, застосувати нестандартний шрифт, красиво оформити літери з пінопласту – це як раз те, чим ми із задоволенням займаємося!