Літери з пінопласту є практичним, доступним за ціною рішенням для вивісок будь-якого розміру, стендів, вітрин. Дуже часто пінопластові букви знаходять застосування в інтер’єрній рекламі, але для зовнішньої вони теж цілком прийнятні.
Таку рекламу у вигляді 3D букв і цифр з пінопласту здатний витримати практично будь-який бюджет, а мінімальна вага дозволяє без складнощів транспортувати пінопластові літери й піднімати їх на будь-яку висоту. Завдяки дуже невеликій вазі, вироби з пінопласту легко монтуються на тендітних поверхнях, наприклад, на склі. Завдяки цьому у дизайнера з реклами з’являється можливість для втілення найсміливіших задумів.
При виготовленні букв із пінопласту ціна замовлення розраховується в залежності від розмірів цифр і букв, їх фарбування, терміновості виконання замовлення. Для забезпечення більшої якості й довговічності декору з пінопласту можливе застосування екструзійного полістиролу, більш щільного пінополістиролу. Виконуємо також фігурну порізку з пінопласту букв складних шрифтів, реалізацію макета в криві й складні лінії та форми.
Важливо й те, що пінопластові букви здатні витримувати великий мороз, не бояться сонячних променів, не схильні до будь-яких хімічних перетворень. Об’ємні пінопластові літери при ціні в рази меншою ніж букви з інших матеріалів, виглядають не просто чудово, а досить солідно. Популярності пінопласту як матеріалу для виготовлення букв сприяє й те, що різноманітні фігури, декор з пінопласту виготовляються швидко й без складності.
Готові букви з пінопласту зазвичай фарбують. Як правило, для фарбування пінопластових виробів використовуються водорозчинні фарби. Нітроемалі для цих цілей застосовувати не можна, оскільки вони руйнують поверхню пінопластових літер.